Podzimní kurz Mokoša má ještě několik volných míst. Čeká jedno z nich na vás?

Podzimní kurz Mokoša se letos uskuteční v termínu 26. září – 1. října 2017. Máme ještě několik volných míst, která možná čekají právě na vás nebo některou z vašich přítelkyň, sester, maminek nebo babiček.

Pro ty z vás, které už se některého z kurzů účastnily nebo o něm slyšely, je už asi známou informací, že na kurzu Mokoša jsou zastoupeny účastnice všech věkových kategorií, a to tak, aby jich byl zhruba stejný počet v každé z nich. Díky tomu je každý kurz velmi pestrý a obohacující pro každou z vás, pro ženy všech generací. (Více si o tom můžete přečíst v rozhovoru s Petrou Drahanskou, jednou ze zakladatelek Mokoši.)

Jak je to tedy s letošním podzimním kurzem?

Volné místo máme ještě v kategorii 20+. Kategorie 30+ je plná až do posledního místa. Několik účastnic se ještě vejde do skupiny 40+,50+,60+ a 70+. A žena, kterou zatím na kurzu postrádáme, je baběnka, tedy účastnice starší 80 let. Budeme moc rády, když se nám nějaká přihlásí, nebo přijede se svou dcerou, vnučkou či pravnučkou. Takováhle setkání jsou nádherným a hlubokým sdílením.

Díky podpoře se ve fondu sešel příspěvek 5000 Kč na kurzovné pro baběnky

Uvědomujeme si, že pro baběnky může být kurz finančně nedosažitelný, proto jsme v loňském roce založily fond na podporu účasti baběnek na kurzu. Sešlo se nám 5000 Kč z darů, díky kterým můžeme baběnce nebo baběnkám snížit cenu za kurz.

Další informace a přihlášky najdete zde.

Přijeďte si užít samy sebe i sdílení s dalšími krásnými ženami. Těšíme se na Vás!

Kristýna Maková
Ráda píšu. Nadšeně sdílím. Mám ráda lidi s otevřeným srdcem. Miluju život, cesty, hudbu, filmy v originálním znění a hlas Jana Třísky ve filmech s Bebelem. Živí mě to, že mluvím s inspirativními lidmi a píšu. Kurzu Mokoša jsem se zúčastnila v létě 2014.