DCEREČKY - SETKÁNÍ MAMINEK A JEJICH DCER

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

POBYTOVÝ KURZ PRO MAMINKY A DCEREČKY VE VĚKU 7 - 11 LET

Několik dnů společného času pro hýčkání těla i duše, ženská i dívčí témata, pro společné bytí maminek s dcerami. Čas naplněný vyprávěním, tancem, zpěvy, vyráběním a prožíváním pro posílení ženství v rodinné linii. 

Termín: 25. - 29. 9. 2024

Místo: Jagava Permafarma Veselice

Více o kurzu a jeho vzniku si můžete přečíst v článku na našem blogu:

Poznejte ženu, kterou se stává vaše dcera!

Kurz vznikl z vlastní potřeby péče o ženský vztah s našimi dcerami. Samy takováto setkání organizujeme pro sebe a všechny programy, které nabízíme vám, prověřujeme nejdříve na sobě, abychom je znaly zevnitř a dokázaly kvalitně připravit.

Kurz pro vás bude příjemnou a obohacující procházkou vztahem s vaší dcerou. Čas být jen spolu bez ostatních rodinných příslušníků a běžných životních vlivů. Čas zastavení a vzájemného pohledu do duše. Čas společného tvoření rukama, hlasem, tělem i duší. 

Nečekejte klasický wellness pobyt, rukodělný kroužek ani esoterické odcházení do jiných světů. Náš program je vyváženou kombinací různých aktivit, které nám pomohou dosáhnout hlubšího vhledu do nitra osobnosti ženy a které láskyplně posílí vztah mezi maminkou a dcerou.

VÍCE INFORMACÍ K PŘIHLÁŠCE A CENĚ KURZU: 

Cena za stravu a pronájem prostor včetně ubytování je fixní:

7 900 Kč pro dvojici

Cena za program je otevřená. Můžete zaplatit částku v rozmezí:

9 900 - 14 900 Kč

Celková cena pro dvojici: 17 800 - 22 800 Kč

Každá další dcera: 5 900 Kč za pobyt včetně ubytování, stravy a programu.

UŽIJTE SI S DCEREČKOU ČAS JEN PRO SEBE. TENTO ČAS UTEČE JAK VODA!

SETKÁNÍ PRO VÁS PŘIPRAVUJÍ:

Martina

Kučerová 

Zrozena Mokošou a jsem za to velmi vděčná. Vděčná jsem také za mou báječnou rodinu a tak jsem šťasná žena, která tančí životem, což je zase logo mé pracovní vizitky. Na kurz Dcérečky jsem se těšila od jeho vzniku a tlačila jsem před sebou ručičky času, aby má Kačenka měla už ten správný věk pro účast. Dočkaly jsme se a milujeme všechny naše holčičí chvilky.

Zdeňka Řezbová

Morávková

Budování vzájemného pouta mezi mámou a dcerou vnímám jako zásadní.  Je to pro mě cesta k sobě samé, k vlastnímu ženství.  Ráda využívám výtvarné techniky a umění. Po odchodu z Prahy dovážím do tančírny v Jeseníkách kulturu z celého Česka. Jsem kurátorkou pro edukační činnost, spolupracuji a podílím se na chodu alternativní školy. Mám ráda hudbu a dobrou společnost.

 

POSLECHNĚTE SI PÍSNIČKY, KTERÉ JSOU SOUČÁSTÍ DCEREČEK:

ZDE

Napište nám, pokud máte zájem vědět, co Mokoša chystá. Rády Vás budeme informovat.