PODZIMNÍ SETKÁNÍ VŠECH ÚČASTNIC MOKOŠI S DĚKOVNÝM RITUÁLEM

Milé ženy,

absolventky našich setkání!

Jednotlivá setkání (kurz Mokoša, Dcerečky nebo Dcerky) jsou v jistém slova smyslu iniciačními rituály, kterými jsi měla možnost vstoupit do komunity žen, kterým na sobě záleží. Tuto komunitu chceme udržovat v živém kontaktu především prostřednicvím tohoto každoročního setkání. Přijeď znovu! Krásně se potřebujeme.

Podzimní svátek Mokoši, který se slaví vždy poslední pátek v říjnu, je víkendové setkání otevřené všem ženám, které se chtějí aspoň jednou do roka potkat a poděkovat Matce Zemi za život.

Setkání je otevřeno ženám, které se v minulosti účastnily některé akce v rámci projektu Mokoša (Mokoša, Dcerečky, Dcerky, Vnučky...).

Na setkání mohou přijet také jako hostky na osobní pozvání ženy, která již akci Mokoši absolvovala i další ženy, které prozatím na žádném kurzu nebo setkání nebyly, ale které chtějí nahlédnout pod pokličku Mokoši. V těchto případech však spoléháme na citlivé uvážení našich absolventek, komu se chtějí  stát průvodkyní.

Děkovný rituál pro Matku Zemi

Celý sobotní den věnujeme přípravám na děkovný rituál pro Matku Zemi . Naladíme se na sebe, na náš záměr, na skupinu, na svátečno, na Zemi a na význam rituálu tak, aby společný odchod na louku byl vyvrcholením celého procesu. Večer nás pak čeká společná hostina a večerní oslava, v rámci které si můžeme vzájemně popovídat i mimo řízený program.  

Mezigenerační poradní kruh 

Páteční večer již tradičně věnujeme poradním kruhům. Je to sváteční příležitost, kdy se sesedneme v mezigeneračních kruzích a promluvíme k otázkám, které se nás bytostně týkají z pohledu různých životních fází. Je to jedinečná příležitost zažít kolektivní moudrost ženství. 

Co dále můžete na setkání zažít? 

Každá z nás občas potřebuje poradit, nechat se vyslechnout, posdílet, získat náhled na svoji situaci z odstupu od žen, kterým může důvěřovat. Vyberte si svoji cestu a využijte v rámci nedělního dopoledne na našem setkání těchto možností: 

Bálintovské skupiny

Kruh pro 8 - 12 žen, ve kterém budete vedeny jasnou strukturou. Na vaše téma budete mít přesně 25 minut. Technika pro ty, které milují jasnou a pevnou strukturu a přesto ocení vhledy a obrazy, které budou přicházet ostatním ženám.

Šamanské kruhy

Kruh pro 8 žen, ve kterém dostane mnoho zajímavých podnětů k situaci, ve které se nacházíte prostřednictvím vnitřních hlasů a moudrosti ostatních žen. Struktura kruhu vychází ze šamanských technik. 

Konstelace

Intuitivní přístup založen především na vnímání informací, které zcela obcházejí naši rozumovou složku. Jde o hlubokou cestu k informacím pod povrchem situací pro ty, které se nebojí pohledu do zrcadla své duše.

Termín: 26. - 28. 10. 2018

Místo: bude upřesněno

Cena: 2500 Kč nebo 2700 Kč podle typu ubytování. Dcerky platí pouze za jídlo a ubytování (1200 Kč nebo 1400 Kč).

Těšíme se na setkání! 

Simona Trávníčková,

Petra Drahanská a

celá desetiletá 

Napište nám, pokud máte zájem vědět, co Mokoša chystá. Rády Vás budeme informovat.