PODZIMNÍ SETKÁNÍ VŠECH ÚČASTNIC MOKOŠI S DĚKOVNÝM RITUÁLEM

Milé ženy,

absolventky našich setkání!

Jednotlivá setkání (kurz Mokoša, Dcerečky nebo Dcerky) jsou v jistém slova smyslu iniciačními rituály, kterými jsi měla možnost vstoupit do komunity žen, kterým na sobě záleží. Tuto komunitu chceme udržovat v živém kontaktu především prostřednicvím tohoto každoročního setkání. Přijeď znovu! Krásně se potřebujeme.

Podzimní svátek Mokoši, který se slaví vždy poslední pátek v říjnu, je víkendové setkání otevřené všem ženám, které se chtějí aspoň jednou do roka potkat a poděkovat Matce Zemi za život.

Setkání je otevřeno ženám, které se v minulosti účastnily některé akce v rámci projektu Mokoša (Mokoša, Dcerečky, Dcerky, Vnučky...).

Na setkání mohou přijet také jako hostky na osobní pozvání ženy, která již akci Mokoši absolvovala i další ženy, které prozatím na žádném kurzu nebo setkání nebyly, ale které chtějí nahlédnout pod pokličku Mokoši. V těchto případech však spoléháme na citlivé uvážení našich absolventek, komu se chtějí  stát průvodkyní. Tentokrát totiž bude naše setkání vyjímečné také tím, že:

BUDEME SLAVIT 10. VÝROČÍ ! 

DARUJ MOKOŠE K DESÁTÝM NAROZENINÁM SVOJI TVÁŘ! 

V červnu jsme se narychlo sešly v Brně a udělaly pár fotek na náš web. Sešlo se nás zhruba patnáct, celé to trvalo asi hodinu a výsledek můžete samy posoudit na úvodní stránce webu. Fotky se nám moc líbí, protože jsou přirozené, živé, ale především jste na nich vy - účastnice našich kurzů a setkání! Rády bychom daly příležitost každé z vás, která by se také ráda nechala vyfotit a přidala se do naší webové galerie. Věříme totiž, že Mokoša není nic víc a nic míň, než my! Přijeďte a přidejte se k nedělnímu focení. 

Termín: 27. - 29. 10. 2017

Místo: www.kubasovachalupa.cz

Cena: 2500 Kč nebo 2700 Kč podle typu ubytování. Dcerky platí pouze za jídlo a ubytování (1200 Kč nebo 1400 Kč).

Těšíme se na setkání! 

Simona Trávníčková,

Petra Drahanská a

celá desetiletá 

Napište nám, pokud máte zájem vědět, co Mokoša chystá. Rády Vás budeme informovat.