RETREAT - SETKÁNÍ ŽEN, KTERÉ TO SE SEBOU MYSLÍ VÁŽNĚ

Pročisti své tělo i mysl a dovol svým přáním, ať se stanou. Umíš čarovat!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

30. 7. - 4. 8. 2024

Usedlost Lozice

Pojďme se opět setkat a pověnovat se důležité otázce, kterou je čas od času potřeba si položit: Co mě vyživuje? Kruh žen tentokrát nebude cílem, ale prostředkem, díky kterému se v bezpečném prostředí dostaneš úplně sama k sobě. Ostatní ženy se společnou zkušeností z Mokoši tě budou podporovat, inspirovat tě, zrcadlit ti samu sebe a doprovodí tě do tvého srdce k jeho nejhlubším přáním, díky kterým budeš moci udělat tento svět opět o něco krásnější! 

CO NÁS VYŽIVUJE? 

Zaměříme se na to, co nás ženy vyživuje po fyzické, mentální, emoční i spirituální stránce. Pročistíme se na všech úrovních. VELMI ODLEHČENÁ STRAVA A PROGRAMY, ve kterých nebudeme chodit kolem horké kaše. Společnost blízkých žen s mokoší zkušeností zajistí bezpečné prostředí pro vzájemné sdílení i léčení. 

Program je primárně určen ženám, které již s námi na Mokoše nebo jiné akci našeho spolku byly. Ale bude jistě místo i pro ty, které si nemohou udělat čas na ženské setkání jindy, než během letních prázdnin. V každém případě je potřeba být připravena, vydat se skutečně sama k sobě!  

DOPORUČENÍ PRO TĚLO: 

 • pravidelná a zdravá výživa těla
 • dostatečný spánek
 • pohyb, dech a doteky

DOPORUČENÍ PRO DUŠI: 

 • odstraň ze svého života toho, kdo ti lže
 • toho, kdo tě nerespektuje
 • toho, kdo tě využívá
 • toho, kdo tě ponižuje

S ČÍM TI POMŮŽEME: 

 • vydržíš týden pouze na odlehčené stravě
 • podpoříme Tě při detoxikaci
 • naladíš se na své tělo v celé jeho kráse

S ČÍM TI POMŮŽEME: 

 • získáš náhled na svoji životní situaci
 • pročistíš vztahy a role, které už ti neprospívají
 • uvědomíš si, co by sis skutečně přála
 • můžeš zažít rituál na podporu svého záměru

SETKÁNÍ JE ZAKONČENO PODPŮRNÝM RITUÁLEM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

PŘÍBĚH MARTINY: 

"...sedím a vybaluji si svoje věci v novém bytě, v novém městě, v novém světě. Od posledního setkání se hodně změnilo. Do ruky mi padnul deník z Retreatu. Tak jsem si jím začala listovat. Otevřel se na dvojstraně, kde jsou zápisky z našeho koučování. Pamatuju si to jako dnes, byla jsem ve trojici s Vlastou a Zuzkou a měly jsme si vzájemně říct, co si přejeme, jak se to stane a jak se u toho budeme cítit. Čtu si ty řádky, co mi pečlivě Vlasta zapsala podle toho, co jsem jim tehdy řekla. Teda snažím se číst. Nejde to, do očí se mi derou slzy a svírá se mi žaludek. Jak jsem na tohle mohla zapomenout? Jak je to možné? Jak je možné, že to funguje? Po tváři mi už tečou slzy proudem, očistné slzy plné radosti, vděčnosti a dojetí. Nemůžu uvěřit, že se mi to opravdu stalo, že se to děje, že právě prožívám svůj splněný sen.
Stálo tam, modré na bílém:

10.8.2018

(v době, kdy jsem byla už několik let bez partnera, moje hodiny už řvaly na poplach a já se pomalu začínala smiřovat s tím, že mě možná prostě žádný vlastní potomek nečeká)

1) za rok - prosinec 2019: jsem doma, ale jinde doma, ležím na gauči a odpočívám v pokročilém stádiu těhotenství a čtu si. Čtu moudré knihy, chodím na procházky, cítim se dobře, napjatě. Mám partnera, má starost, abych byla v pohodě, vaří mi a těší se na společné miminko.
2) potkala jsem partnera náhodou, byla jsem ve správnou dobu na správném místě. Na nějaké akci. Zaujala jsem ho smíchem a bezprostředností. Byla jsem mezi lidmi, kde jsem se nebála se otevřít a projevit se.
3) Cítim se spokojená, šťastná, to co jsem se naučila vedlo k cíli. Můžu začít novou etapu života.

A proč vám to píšu?
Protože je prosinec 2020 (tady se to trochu opozdilo), ale
jsem doma, ale jinde doma (přestěhovala jsem se za novým přítelem do jiného města), ležím na gauči a odpočívám v pokročilém stádiu těhotenství (jsem ve 24.TT) a čtu si. Čtu moudré knihy o těhotenství, o porodu a o výchově. Už je to aktuální! Chodím na procházky, cítim se dobře, ale napjatě. Mám skvělého a úžasného partnera, má starost, abych byla v pohodě, vaří mi a těší se na společné miminko. Potkala jsem ho náhodou, na jedné akci, na lodi. Myslim, že jsem ho zaujala smíchem a svojí bezprostředností. Byla jsem totiž mezi lidma, kde jsem se nebála se otevřít a projevit se!
A tak se cítim spokojená a šťastná, všechny ty kurzy a práce na sobě vedly k cíli. Můžu začít novou etapu života. S láskou v srdci, s obrovskou pokorou a velkou vděčností..."

Martina

PŘÍBĚH JINÉ MARTINY: 

"Milé dámy,
představte si, mně se to splnilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na Retreatu jsem si přála, že chci vytvořit svou modní značku oblečení a řešila jsem, aby to nezasáhlo do mé rodiny. Nezasáhlo. Jen v dobrém. A co jsem to vlastně vytvořila? Mikiny pro velké chlapy. Dostatečně široké, prodloužené (aby nelezly ven kasičky) a záda byla v teple, s dlouhými rukávy, s obřími kapsami, aby z nich už nic nevypadlo.Prostě mikiny, které nejsou k dostání. Jsou navržené mnou a ušité u nás - žádná Čajna. Tady je muzete omrknout:
https://www.instagram.com/mmm_real_men_fashion/
https://www.facebook.com/realmenfashionmmm
Děkuju!

Martina

PŘÍBĚH MARKÉTY: 

"... na Mokošu - Retreat jsem si původně jela jen pro naladění na sebe sama a prohloubení zážitku z jarní Mokoši. Během programu ale vykrystalizovalo něco trochu jiného. Záměr, který jsem se dřív tak jasně neodvážila vyslovit a vizualizovat.
První dílky se začaly plnit už během pobytu, dalším to trvalo déle. A to nejdůležitější - vytoužené a roky očekávané děťátko, pak přišlo v tu pravou chvíli.
Retreat mi pomohl nasměřovat pozornost na cíl, ke kterému bych pravděpodobně jinak nedošla, příliš zaměstnána tím, jaká cesta je "správná" a jaka "špatná". Ta cesta k naplnění záměru se mi ukázala sama a něco ve mne mě na ni navedlo, plnou důvěry v proces. Díky za ten zázrak!"

Markéta

SETKÁNÍ PŘIPRAVUJÍ: 

Petra Drahanská 

Simona Trávníčková

VÍCE INFORMACÍ K PŘIHLÁŠCE A CENĚ KURZU

 

PŘIHLÁSIT SE MŮŽE KAŽDÁ ŽENA VE VĚKU 20 - 100 LET

Program kurzu je intenzivní, ale zároveň uzpůsobený rozličným věkovým kategoriím i individuálním fyzickým i psychickým možnostem. 

MÍSTO:  Usedlost Lozice, Lozice 32

TERMÍN: 30.7 - 4. 8. 2024

Volitelná cena programu: 9 800 - 14 000 Kč

Cena ubytování a stravy: 6 100 Kč

Celková cena kurzu: 15 900 Kč - 20 100 Kč

 

CENA KURZU JE OTEVŘENÁ

Cena za ubytování a stravu je fixní podle cen střediska, na které jedeme. Cena za program je otevřená. Můžete zaplatit částku ve stanoveném rozmezí. Proč? Nejnižší cena pokrývá přímé náklady kurzu (přípravu a realizaci šestidenního programu kurzu vedeného čtyřmi lektorkami, materiál potřebný na program a překvapení pro účastnice). Každá žena je v současné době v jiné životní situaci, každý z nás prožívá život jinak a má jiné možnosti. Pro některou je cena kurzu příliš vysoká, pro některou nepochopitelně nízká. Některé ženy si mohou dovolit zaplatit víc a podpořit tak jiné ženy, které to štěstí v současné době nemají. Rády bychom díky otevřené ceně vytvářeli rezervu pro možnost snížení ceny ženám ve věku 80+ a ženám, které jedou na kurz v rodinné linii dcera - máma - babička, což více zatěžuje rodinný rozpočet.