RETREAT MOKOŠI - SETKÁNÍ ŽEN, KTERÉ CHTĚJÍ POKRAČOVAT

Milé ženy, nabízíme vám dalších 6 dní pro sebe! Pojďme se opět setkat tam, kde na sebe máme čas, a  pověnovat se důležité otázce, kterou je čas od času potřeba si položit: Co nás vyživuje? 

Termín kurzu: 11. - 16. 8. 2019

CO NÁS VYŽIVUJE? 

Program je primárně určen ženám, které již s námi na Mokoše nebo jiné akci našeho spolku byly. Ale bude jistě místo i pro ty, které si nemohou udělat čas na ženské setkání jindy, než během letních prázdnin.

Budeme sdílet společný prostor v krásném stavení, které podpoří naši blízkost. Jíst zdravé, lehké, letní a chutné jídlo. Povídat si, sdílet, nořit se do sebe, objevovat, vzájemně se inspirovat. 

Zaměříme se na to, co nás ženy vyživuje po fyzické, mentální, emoční i spirituální stránce. Pročistíme se na všech úrovních. Cvičení, velmi odlehčená strava a programy, ve kterých nebudeme chodit kolem horké kaše. Společnost blízkých žen s mokoší zkušeností zajistí bezpečné prostředí pro vzájemné sdílení i léčení.  

TOČIT SE BUDEME KOLEM TĚCHTO TÉMAT: 

OTÁZKY

Během pobytu vám předložíme sadu otázek, které vám pomohou prozkoumat váš život tak, abyste s ním mohli v jeho další etapě naložit vědoměji a ještě více podle vašich představ.

ŽENSKÉ KRUHY

Vytěžíme vaše zkušenosti. Dostanete velmi cennou zpětnou vazbu na sebe sama. Zažijete moudrost kruhů a získáte mnoho náhledů na situace, které budete chtít sdílet.

VIZE

Nabídneme vám doporučení jak si správně přát a objasníme vám sílu představivosti. Vytvoříte si lákavou vizi i akční plán s konkrétními kroky, které vás udrží na cestě za svými sny.

EMOCE

Prozkoumáte vnější i vnitřní aspekty vašeho života a to, jak vás skutečně uspokojují. Objevíte, jak spolu souvisí to, co se děje kolem vás s tím, jak jste nastavení uvnitř.

ŽIVOTNÍ FÁZE

Dozvíte se, jakými životními cykly a fázemi procházíme. Uvědomíte si, v jaké fázi se nacházíte a jaké má pro vás dary a výzvy. Pomocí přepisu limbického systému pročistíme, co už vám neslouží.

VÝŽIVA

Získáte základní informace týkající se problematiky zdravého stravování a dozvíte se, co nám říkají informace na obalech potravin. Co jsou superpotraviny a jak je vybírat.

PSYCHOSOMATIKA

Představíme vám základní pojetí chápání těla jako energetického systému. 

ENERGIE

Každý den se pročistíme, rozhýbáme energii v celém těle a budeme hledat vaše vnitřní zdroje energie.

 

DOPORUČENÍ PRO TĚLO: 

  • zařaď do svého života pohyb
  • pravidelné a zdravé jídlo
  • dostatečný spánek
  • doteky

DOPORUČENÍ PRO DUŠI: 

  • odstraň ze svého života toho, kdo ti lže
  • toho, kdo tě nerespektuje
  • toho, kdo tě využívá
  • toho, kdo tě ponižuje

KURZ PRO VÁS PŘIPRAVUJÍ: 

Petra Drahanská 

Simi Trávníčková

Hanka Štěpánová

Petra Smolíková 

VÍCE INFORMACÍ K PŘIHLÁŠCE A CENĚ KURZU: 

PŘIHLÁSIT SE MŮŽE KAŽDÁ ŽENA VE VĚKU 20 - 100 LET

Program kurzu je intenzivní, ale zároveň uzpůsobený rozličným věkovým kategoriím i individuálním fyzickým i psychickým možnostem. 

MÍSTO:  Penzion Statek Habří

TERMÍN: 11. - 16. 8. 2019

ČAS: neděle 16:00 – pátek 12:30

Volitelná cena programu: 7 200 - 12 500 Kč.  

Cena ubytování a stravy: 4 100 Kč

Celková cena kurzu Mokoša: 11 300 - 16 600 Kč. 

CENA KURZU JE OTEVŘENÁ

Cena za ubytování a stravu je fixní podle cen střediska, na které jedeme. Cena za program je otevřená. Můžete zaplatit částku ve stanoveném rozmezí. Proč? Nejnižší cena pokrývá přímé náklady kurzu (přípravu a realizaci šestidenního programu kurzu vedeného čtyřmi lektorkami, materiál potřebný na program a překvapení pro účastnice). Každá žena je v současné době v jiné životní situaci, každý z nás prožívá život jinak a má jiné možnosti. Pro některou je cena kurzu příliš vysoká, pro některou nepochopitelně nízká. Některé ženy si mohou dovolit zaplatit víc a podpořit tak jiné ženy, které to štěstí v současné době nemají. Rády bychom díky otevřené ceně vytvářeli rezervu pro možnost snížení ceny ženám ve věku 80+ a ženám, které jedou na kurz v rodinné linii dcera - máma - babička, což více zatěžuje rodinný rozpočet.