LETNÍ RETREAT - MOKOŠA II.

Termín kurzu: 7. - 12. srpna 2018

Usedlost má Genia Loci: je to ​krásný prostorný dům ze 17. století, který spojuje kouzlo starých časů a dnešní komfort. Bělostné opukové zdi stavěné starými mistry zedníky. Klenuté stropy, stará pec.​ Majestátný starobylý kaštan dávající stín všem na dvoře. Zahrady, posezení, zákoutí s lavičkami. Z louky za humny pak výhled do zdejší pozvolné krajiny s dalekými horizonty...​​

Milé ženy, nabízíme vám dalších 6 dní pro sebe! Pojďme se opět setkat tam, kde na sebe máme čas, a  pověnovat se důležité otázce, kterou je čas od času potřeba si položit:

CO NÁS VYŽIVUJE? 

Program je primárně určen ženám, které již s námi na Mokoše nebo jiné akci našeho spolku byly. Ale bude jistě místo i pro ty, které si nemohou udělat čas na ženské setkání jindy, než během letních prázdnin.

Budeme sdílet společný prostor v krásném stavení, které podpoří naši blízkost. Jíst zdravé, lehké, letní a chutné jídlo. Povídat si, sdílet, nořit se do sebe, objevovat, vzájemně se inspirovat. 

Podrobnější informace o programu budeme postupně doplňovat, ale pokud již s námi máte zkušenost a máme vaši důvěru, slibujeme, že ji nezklameme. Těšíme se na vás!

KURZ PRO VÁS PŘIPRAVUJÍ: 

Petra Drahanská 

Simi Trávníčková

Hanka Štěpánová

Petra Smolíková 

VÍCE INFORMACÍ K PŘIHLÁŠCE A CENĚ KURZU: 

PŘIHLÁSIT SE MŮŽE KAŽDÁ ŽENA VE VĚKU 20 - 100 LET

Program kurzu je intenzivní, ale zároveň uzpůsobený rozličným věkovým kategoriím i individuálním fyzickým i psychickým možnostem. 

MÍSTO:  Usedlost Lozice

TERMÍN: 7. - 12. 8. 2018

ČAS: Út 16:00 – Ne 12:30

Volitelná cena programu: 5 700 - 10 500 Kč.  

Cena ubytování a stravy: 3 700 Kč.

Celková cena kurzu Mokoša: 9 400 - 14 200 Kč. 

CENA KURZU JE OTEVŘENÁ

Cena za ubytování a stravu 3700 Kč je fixní. Cena za program je otevřená. Můžete zaplatit částku v rozmezí 5 700 Kč - 10 500 Kč. Proč? Nejnižší cena pokrývá přímé náklady kurzu (přípravu a realizaci šestidenního programu kurzu vedeného čtyřmi lektorkami, materiál potřebný na program a překvapení pro účastnice). Každá žena je v současné době v jiné životní situaci, každý z nás prožívá život jinak a má jiné možnosti. Pro některou je cena kurzu příliš vysoká, pro některou nepochopitelně nízká. Některé ženy si mohou dovolit zaplatit víc a podpořit tak jiné ženy, které to štěstí v současné době nemají. Rády bychom díky otevřené ceně vytvářeli rezervu pro možnost snížení ceny ženám ve věku 80+ a ženám, které jedou na kurz v rodinné linii dcera - máma - babička, což více zatěžuje rodinný rozpočet.