KURZ DCEREČKY

Dcerečky je pobytový kurz pro maminky a dcery ve věku 7-12. Několik dnů společného času pro hýčkání těla i duše, ženská i dívčí témata, pro společné bytí maminek s dcerami. Čas naplněný vyprávěním, tancem, zpěvy, vyráběním a prožíváním pro posílení ženství v rodinné linii. Více o kurzu a jeho vzniku si můžete přečíst v článku na našem blogu: Poznejte ženu, kterou se stává vaše dcera!

Termín kurzu: 20.6. - 24.6. 2018

Místo: Ekocentrum Loutí, http://www.ekocentrumlouti.cz/

Více informací k přihlášení níže

Kurz vznikl z vlastní potřeby péče o ženský vztah s našimi dcerami. Samy takováto setkání organizujeme pro sebe a všechny programy, které nabízíme vám, prověřujeme nejdříve na sobě, abychom je znaly zevnitř a dokázaly kvalitně připravit.

Kurz pro vás bude příjemnou a obohacující procházkou vztahem s vaší dcerou. Čas být jen spolu bez ostatních rodinných příslušníků a běžných životních vlivů. Čas zastavení a vzájemného pohledu do duše. Čas společného tvoření rukama, hlasem, tělem i duší. 

Nečekejte klasický wellness pobyt, rukodělný kroužek ani esoterické odcházení do jiných světů. Náš program je vyváženou kombinací různých aktivit, které nám pomohou dosáhnout hlubšího vhledu do nitra osobnosti ženy a které láskyplně posílí vztah mezi maminkou a dcerou.

MOMENTKY Z LETOŠNÍHO SETKÁNÍ:

VÍCE INFORMACÍ K PŘIHLÁŠCE A CENĚ KURZU: 

MÍSTO: Ekocentrum Loutí, http://www.ekocentrumlouti.cz/

TERMÍN: 24. 6. - 24. 6. 2018

ČAS: St 18:00 – Ne 14:00

Volitelná cena programu pro dvojici: 6 300 - 11 300 Kč

Cena ubytování a stravy pro dvojici: 3 600 Kč

Celková cena kurzu Dcerečky pro dvojici: 9 900 - 14 900 Kč

Cena kurzu pro případnou další dceru je 2 900 Kč.

CENA KURZU JE OTEVŘENÁ

Cena za ubytování a stravu pro dvojici maminka + dcera činí 3600 Kč a je fixní. Cena za program pro dvojici je otevřená. Můžete zaplatit částku v rozmezí 6 300 Kč - 11 300 Kč. Proč? Nejnižší cena pokrývá přímé náklady kurzu (přípravu a realizaci  programu kurzu vedeného třemi lektorkami, materiál potřebný na program a další přidružené náklady). Každá žena je v současné době v jiné životní situaci, každá z nás prožívá život jinak a má jiné možnosti. Pro některou je cena kurzu příliš vysoká, pro některou nepochopitelně nízká. Některé ženy si mohou dovolit zaplatit víc a podpořit tak jiné ženy, které to štěstí v současné době nemají. 

KURZ PRO VÁS PŘIPRAVUJÍ:

Jana Haková 

Jsem především mámou kvetoucí rodiny o třech dětech. Ve svých 41 mám dojem, že život teprve začíná a užívám si jej s klidem a smírem. Miluju divadlo, hory, jógu a vaření. Mokoša mi otevřela cestu k sobě samé, k mému ženství a k větší životní pohodě. Poctivě hledám a utvářím vztah k mé dceři Haničce, která je celý tatínek.

Garantka kurzu/kontakt: janahakova007@gmail.com

Martina Kučerová 

Zrozena Mokošou a jsem za to velmi vděčná. Vděčná jsem také za mou báječnou rodinu a tak jsem šťasná žena, která tančí životem, což je zase logo mé pracovní vizitky. Na kurz Dcérečky jsem se těšila od jeho vzniku a tlačila jsem před sebou ručičky času, aby má Kačenka měla už ten správný věk pro účast. Dočkaly jsme se a milujeme všechny naše holčičí chvilky bez taťky a bráchy

Katka Pokorná

Budování vzájemného pouta mezi matkou a dcerou vnímám jako zásadní. Sama matkou 21leté dcery učím se stále a děkuji...za dar mít dceru. Je to pro mě cesta k sobě samé, k vlastnímu ženství. Několik let jsem iniciátorkou ženských skupin a poslední dobou mě oslovují maminky dospívajících dcer, abych pro ně "něco" udělala. Jsem ráda, že můžu být při tom.

Napište nám, pokud máte zájem vědět, co Mokoša chystá. Rády Vás budeme informovat.