KURZ DCEREČKY

Kurz vznikl z vlastní potřeby péče o ženský vztah s našimi dcerami. Samy takováto setkání organizujeme pro sebe a všechny programy, které nabízíme vám, prověřujeme nejdříve na sobě, abychom je znaly zevnitř a dokázaly kvalitně připravit.

Dcerečky je pobytový kurz pro maminky a dcery ve věku 7-10. Několik dnů společného času pro hýčkání těla i duše, ženská i dívčí témata, pro společné bytí maminek s dcerami. Čas naplněný vyprávěním, tancem, zpěvy, vyráběním a prožíváním pro posílení ženství v rodinné linii.

Kurz pro vás bude příjemnou a obohacující procházkou vztahem s vaší dcerou. Čas být jen spolu bez ostatních rodinných příslušníků a běžných životních vlivů. Čas zastavení a vzájemného pohledu do duše. Čas společného tvoření rukama, hlasem, tělem i duší. 

Nečekejte klasický wellness pobyt, rukodělný kroužek ani esoterické odcházení do jiných světů. Náš program je vyváženou kombinací různých aktivit, které nám pomohou dosáhnout hlubšího vhledu do nitra osobnosti ženy a které láskyplně posílí vztah mezi maminkou a dcerou.

12 maminek a 12 dcerek ve věku 7 - 14 let

Program kurzu je intenzivní a zároveň citlivě vedený.

Místo: Ekocentrum Loutí

Termín: 21. - 25. 6. 2017

Čas: St 18:00 – Ne 14:00

Cena za program:  5 500 Kč. Cena za ubytování a stravu: 4 300 Kč. 

Cena platí pro maminku a 1 dceru. V případě více dcer bude cena dohodnuta individuálně.

 

 

 

KURZ PRO VÁS PŘIPRAVUJÍ:

Jana Haková 

Jsem především mámou kvetoucí rodiny o třech dětech. Ve svých 41 mám dojem, že život teprve začíná a užívám si jej s klidem a smírem. Miluju divadlo, hory, jógu a vaření. Mokoša mi otevřela cestu k sobě samé, k mému ženství a k větší životní pohodě. Poctivě hledám a utvářím vztah k mé dceři Haničce, která je celý tatínek.

Martina Kučerová 

Zrozena Mokošou a jsem za to velmi vděčná. Vděčná jsem také za mou báječnou rodinu a tak jsem šťasná žena, která tančí životem, což je zase logo mé pracovní vizitky. Na kurz Dcérečky jsem se těšila od jeho vzniku a tlačila jsem před sebou ručičky času, aby má Kačenka měla už ten správný věk pro účast. Dočkaly jsme se a milujeme všechny naše holčičí chvilky bez taťky a bráchy

Katka Pokorná

Budování vzájemného pouta mezi matkou a dcerou vnímám jako zásadní. Sama matkou 21leté dcery učím se stále a děkuji...za dar mít dceru. Je to pro mě cesta k sobě samé, k vlastnímu ženství. Několik let jsem iniciátorkou ženských skupin a poslední dobou mě oslovují maminky dospívajících dcer, abych pro ně "něco" udělala. Jsem ráda, že můžu být při tom.

 

 

Tento kurz vznik na základě zkušeností z pilotního projektu Mokoší dcerečky 

Přečtěte si článek o vzniku tohoto kurzu od

Jany Hakové 

zde !

Napište nám, pokud máte zájem vědět, co Mokoša chystá. Rády Vás budeme informovat.