DCEREČKY - SETKÁNÍ MAMINEK A JEJICH DCER

Dcerečky je pobytový kurz pro maminky a dcery ve věku 7-11. Několik dnů společného času pro hýčkání těla i duše, ženská i dívčí témata, pro společné bytí maminek s dcerami. Čas naplněný vyprávěním, tancem, zpěvy, vyráběním a prožíváním pro posílení ženství v rodinné linii. Více o kurzu a jeho vzniku si můžete přečíst v článku na našem blogu: Poznejte ženu, kterou se stává vaše dcera!

Termín kurzu: 12. - 16. 6. 2019

Místo: bude upřesněno

Více informací k přihlášení níže

Kurz vznikl z vlastní potřeby péče o ženský vztah s našimi dcerami. Samy takováto setkání organizujeme pro sebe a všechny programy, které nabízíme vám, prověřujeme nejdříve na sobě, abychom je znaly zevnitř a dokázaly kvalitně připravit.

Kurz pro vás bude příjemnou a obohacující procházkou vztahem s vaší dcerou. Čas být jen spolu bez ostatních rodinných příslušníků a běžných životních vlivů. Čas zastavení a vzájemného pohledu do duše. Čas společného tvoření rukama, hlasem, tělem i duší. 

Nečekejte klasický wellness pobyt, rukodělný kroužek ani esoterické odcházení do jiných světů. Náš program je vyváženou kombinací různých aktivit, které nám pomohou dosáhnout hlubšího vhledu do nitra osobnosti ženy a které láskyplně posílí vztah mezi maminkou a dcerou.

MOMENTKY ZE SETKÁNÍ:

VÍCE INFORMACÍ K PŘIHLÁŠCE A CENĚ KURZU: 

MÍSTO: bude upřesněno

TERMÍN:  12.- 16. 6. 2019

ČAS: St 18:00 – Ne 14:00

Cena: bude upřesněno

 

KURZ PRO VÁS PŘIPRAVUJÍ:

Jana Haková 

Jsem především mámou tří dětí. Ve svých 42 letech mám dojem, že život teprve začíná a užívám si jej s vášní i klidem. Miluju divadlo, hory, ranní běh a vaření. Mokoša mi otevřela cestu k sobě samé, k mému ženství a k větší životní pohodě. 

Garantka kurzu/kontakt: janahakova007@gmail.com

Martina Kučerová 

Zrozena Mokošou a jsem za to velmi vděčná. Vděčná jsem také za mou báječnou rodinu a tak jsem šťasná žena, která tančí životem, což je zase logo mé pracovní vizitky. Na kurz Dcérečky jsem se těšila od jeho vzniku a tlačila jsem před sebou ručičky času, aby má Kačenka měla už ten správný věk pro účast. Dočkaly jsme se a milujeme všechny naše holčičí chvilky bez taťky a bráchy

Katka Pokorná

Budování vzájemného pouta mezi matkou a dcerou vnímám jako zásadní. Sama matkou 21leté dcery učím se stále a děkuji...za dar mít dceru. Je to pro mě cesta k sobě samé, k vlastnímu ženství. Několik let jsem iniciátorkou ženských skupin a poslední dobou mě oslovují maminky dospívajících dcer, abych pro ně "něco" udělala. Jsem ráda, že můžu být při tom.

Napište nám, pokud máte zájem vědět, co Mokoša chystá. Rády Vás budeme informovat.