Co jsme pro vás připravily na rok 2017?

Lektorky všech kurzů Mokoša se v polovině ledna sešly na jeden víkend, aby naplánovaly všechno potřebné pro rok 2017. Vznikl program kurzu pro babičky a vnučky, který jste si na podzimním setkání přály. Plánovalo se, jak Mokoša oslaví desáté výročí svého vzniku.

Byla spuštěná registrace na pokračující mezigenerační setkání Mokoša II., o které jste nás na říjnovém setkání požádaly. A hlásit se můžete se svými dcerami také do kurzu Mokoší dcerky, který proběhne už na konci března.

leden-JizbiceNovinek je spousta. Jednou z nich je i to, že pro vás budeme od letošního roku připravovat newsletter. Úvodní slovo do prvního z newsletterů napsala sama Petra Drahanská, zakladatelka mezigeneračního setkávání žen Mokoša:

Milé přítelkyně,
mám velkou radost, že s pomocí Týnky Makové pro vás budeme připravovat newsletter Mokoši plný zajímavého obsahu, protože i bohyně umějí jít s dobou!
Plánujeme 6 čísel ročně, protože číslo 6 je číslem lásky. Především jde ale o to, že tak nějak všechny cítíme potřebu zůstávat v kontaktu i po kurzech. Proto by měl být tento občasník zdrojem informací, co se děje v Mokoše, ale také platformou pro sdílení toho, co se děje zajímavého u vás a mohlo by být přínosem i pro další ženy z naší komunity.
Péči jsme svěřili do rukou profesionálky, která s námi bude připravovat rozhovory, krátké reportáže nebo vybírat ty nejinspirativnější informace a odkazy. Za vaše reakce budeme vděčné a doufám, že se nám společně podaří vytvořit něco, co občas prozáří naše  emailové schránky!  Ujistěte se jen, že vám nebo vašim kamarádkám nepadáme do spamu.

 

Těšíme se na vás, po celý rok!

Kristýna Maková
Ráda píšu. Nadšeně sdílím. Mám ráda lidi s otevřeným srdcem. Miluju život, cesty, hudbu, filmy v originálním znění a hlas Jana Třísky ve filmech s Bebelem. Živí mě to, že mluvím s inspirativními lidmi a píšu. Kurzu Mokoša jsem se zúčastnila v létě 2014.