Jaká byla jarní Mokoša 2017?

Mezigenerační setkání žen Mokoša se poprvé uskutečnilo v novém prostředí, a to v areálu Ekocentra Loutí poblíž Slapské přehrady. Dobrá zpráva je, že přímo na tohle místo jezdí autobus z centra Prahy. A osobně můžu potvrdit, že i když se u vás občas projevují (stejně jako u mě) občasné vlohy k bloudění, snadno to najdete!

Jako každoročně se kurzu účastnily přes dvě desítky žen několika generací. A dokázaly si to společně užít a prožít hloubku setkání se sebou samými i ženským společenstvím. Ostatně, můžete se sami podívat a přesvědčit, jaké to pro ně bylo:

Chtěly byste se Mokoši také zúčastnit? Nebo na ni dokonce poslat svou sestru, dceru, maminku, babičku, tetu nebo kamarádku? Na pozdim budete mít zase příležitost. Víc informací najdete tady.

Kristýna Maková
Ráda píšu. Nadšeně sdílím. Mám ráda lidi s otevřeným srdcem. Miluju život, cesty, hudbu, filmy v originálním znění a hlas Jana Třísky ve filmech s Bebelem. Živí mě to, že mluvím s inspirativními lidmi a píšu. Kurzu Mokoša jsem se zúčastnila v létě 2014.