KURZ VNUČKY

Kurz Vnučky je setkání babiček a jejich vnuček ve věku 7 - 12 let. Čeká vás společné povídání, tvoření, procházky v přírodě, hry a cvičení. Jsou to právě babičky, jejíchž rolí je předat vnučkám moudrost generací žen před nimi a umožnit jim poznat své kořeny "z první ruky". Program je pestrý a zahrnuje různé typy aktivit uvnitř i venku. Nabídneme vám spoustu impulsů pro vzájemné sdílení a společné tvoření. Pokud se obáváte mluvení před skupinou, nebojte se, nebudeme vás nutit. Čas na kurzu Vnučky je věnován především dvojici babička - vnučka a chceme, abyste si jej užily v pohodě a takovém soukromí, jaké si samy nastavíte.

Termín kurzu: 11. - 15. 4. 2018

Místo: Ekocentrum Loutí, http://www.ekocentrumlouti.cz/

Více informací k přihlášení níže.

Co chtějí babičky...

Užít si naplno společný a bezstarostný čas s vnučkou, při hezkém programu a v přírodě. A třeba i zjistit, že hrát si je skvělé v každém věku. Načerpat energii a odpočinout si. Inspirovat se vzájemně od ostatních, jak být trpělivou, chápavou a hlavně spokojenou babičkou, ať už vlastní nebo nevlastní, vzdálenou nebo „tou druhou“, prostě babičkou, která tu je, když je jí potřeba, a na kterou se nezapomíná.

Co chtějí vnučky...

Prožít s babičkou hezké chvíle a ujistit se, že ona je tu pro ni, že ji podporuje a má ráda bez nároků a očekávání. Nechat se překvapit, co babička umí a ještě dokáže. Chce slyšet vyprávění o době, kdy babi byla malá, jaké to bylo, když si nerozuměla s kamarádkou, když dostala první pusu nebo co jí v životě pomáhalo, když se jí nedařilo. Potkat se s holkama a užít si letní holčičí partu.

Maminkám...

Uvítáme, když maminky prožijí poslední dopoledne s námi. Bude malý program, piknik a hlavně pocházka po místech, kde babi s dcerkou zažívaly všechna dobrodružství. Zejména mladší holčičky tak plynule přejdou z "jedné náruče do druhé" a bude pro ně loučení s babičkou snazší. Navíc strávit spolu tři generace žen hezké dopoledne bude fajn.

 

VÍCE INFORMACÍ K PŘIHLÁŠCE A CENĚ KURZU: 

MÍSTO: Ekocentrum Loutí, http://www.ekocentrumlouti.cz/

TERMÍN: 11. - 15. 4. 2018

ČAS: St 18:00 – Ne 14:00

Volitelná cena programu pro dvojici: 6 300 - 11 300 Kč

Cena ubytování a stravy pro dvojici: 3 600 Kč

Celková cena kurzu Vnučky pro dvojici: 9 900 - 14 900 Kč

CENA KURZU JE OTEVŘENÁ

Cena za ubytování a stravu pro dvojici babička + vnučka činí 3600 Kč a je fixní. Cena za program pro dvojici je otevřená. Můžete zaplatit částku v rozmezí 6 300 Kč - 11 300 Kč. Proč? Nejnižší cena pokrývá přímé náklady kurzu (přípravu a realizaci  programu kurzu vedeného třemi lektorkami, materiál potřebný na program a další přidružené náklady). Každá žena je v současné době v jiné životní situaci, každá z nás prožívá život jinak a má jiné možnosti. Pro některou je cena kurzu příliš vysoká, pro některou nepochopitelně nízká. Některé ženy si mohou dovolit zaplatit víc a podpořit tak jiné ženy, které to štěstí v současné době nemají. 

KURZ PRO VÁS PŘIPRAVUJÍ:

Jana Haková

Jsem především mámou tří dětí. Ve svých 41 mám dojem, že život teprve začíná a užívám si jej s klidem a smírem. Miluju divadlo, hory, jógu a vaření. Mokoša mi otevřela cestu k sobě samé, k mému ženství a k větší životní pohodě. Poctivě hledám a utvářím vztah k mé dceři Haničce, která je celý tatínek. Garantka kurzu/kontakt: janahakova007@gmail.com

Dana Hrbáčová

Jsem stále pracující babička tří vnoučat a to ve všech podobách – vlastní, nevlastní, vzdálená i ta „druhá“. Mám ráda svou rodinu, tvůrčí činnosti a občas hořkou čokoládu. Učím se přijímat a respektovat co přichází, být trpělivější a naslouchat, dávat prostor pocitům. Mokoša - to je pro mne poznání jak inspirativní a osvobozující je sdílení s ostatními.

Napište nám, pokud máte zájem vědět, co Mokoša chystá. Rády Vás budeme informovat.