DCERKY

kurz pro maminky a dcery ve věku 11 - 16 let

Dcerky je pobytový kurz pro maminky a dcery ve věku 11-16 let. Několik dnů společného času pro hýčkání těla i duše, ženská i dívčí témata, pro společné bytí maminek s dcerami. Čas naplněný vyprávěním, tancem, zpěvy, vyráběním a prožíváním pro posílení ženství v rodinné linii. Nečekejte klasický wellness pobyt, rukodělný kroužek ani esoterické odcházení do jiných světů. 

Kurz vznikl z vlastní potřeby péče o ženský vztah s našimi dcerami. Samy takováto setkání organizujeme pro sebe a všechny programy, které nabízíme vám, prověřujeme nejdříve na sobě, abychom je znaly zevnitř a dokázaly kvalitně připravit. Kurz pro vás bude příjemnou a obohacující procházkou vztahem s vaší dcerou.

Co chtějí holky...

 

... dozvědět se víc o menarché a o klucích / zjistit, jak se líčit, aby nebyly trapné / dozvědět se, jak se máma seznámila s tátou, jak vycházela se svou rodinou / udělat si krásný piknik / být chvíli bohyní / projít se sama s mámou / něco spolu vyrábět...

Co chtějí mámy...

 

... přiblížit se své dceři / posílit svou ženskost / odpočinout si / dozvědět se, o čem přemýšlí a sní současné holky / užít si otevřenou ženskou společnost / uvolnit se / jen tak být a nic neřešit... 

12 maminek a 12 dcer ve věku 11 - 16 let

Program kurzu je intenzivní a zároveň citlivě vedený.

Místo: penzion U Výletů  http://penzion-vysocina.cz/

Termín: 29. 3. - 2. 4. 2017

Čas: St 18:00 – Ne 14:00

Cena: 5 500 kč/program + 4300 kč/ubytování a strava (cena je pro maminku + 1 dceru, v případě více dcer bude cena dohodnuta individuálně)

KURZ PRO VÁS PŘIPRAVUJÍ:

Jana Haková 

Jsem především mámou tří dětí. Ve svých 41 mám dojem, že život teprve začíná a užívám si jej s klidem a smírem. Miluju divadlo, hory, jógu a vaření. Mokoša mi otevřela cestu k sobě samé, k mému ženství a k větší životní pohodě. Poctivě hledám a utvářím vztah k mé dceři Haničce, která je celý tatínek.

Katka Pokorná

Budování vzájemného pouta mezi matkou a dcerou vnímám jako zásadní. Sama matkou 21leté dcery učím se stále a děkuji...za dar mít dceru. Je to pro mě cesta k sobě samé, k vlastnímu ženství. Několik let jsem iniciátorkou ženských skupin a poslední dobou mě oslovují maminky dospívajících dcer, abych pro ně "něco" udělala. Jsem ráda, že můžu být při tom.

Martina Kučerová

Zrozena Mokošou a jsem za to velmi vděčná. Vděčná jsem také za mou báječnou rodinu a tak jsem šťasná žena, která tančí životem, což je zase logo mé pracovní vizitky. Na kurz Dcérečky jsem se těšila od jeho vzniku a tlačila jsem před sebou ručičky času, aby má Kačenka měla už ten správný věk pro účast. Dočkaly jsme se a milujeme všechny naše holčičí chvilky bez taťky a bráchy.